Nedelja, 26.05.2019.

17:41

Lukić strelac, Lacio pao u Torinu

Fudbaleri Torina pobedili su Lacio na domaćem terenu rezultatom 3:1 u poslednjem kolu italijanske Serije A.

Izvor: LN

Autor: LN

Photo by Marco Rosi/Getty Images

Lacio je porazom ostao na osmom mestu, koje ne vodi u Evropu, ali im to nije napravilo problem s obzirom da su plasman u Ligu Evrope izborili osvajanjem Kupa.

Torino je i pored pobede ostao bez LE, s obzirom da ima gori međusobni skor sa Romom koja takođe ima 63 boda, ali i utakmicu više.

Posle nezanimljivih 0:0 u prvom poluvremenu, u nastavku smo videli čak četiri gola.

Torino je poveo sa 2:0 golovima Falkea i povremenog srpskog reprezentativca Saše Lukića. Rimljani su uspeli da smanje prednost preko Imobilea, a na konačnih 3:1 povisio je De Silvestri deset minuta pre kraja.

Pomenuti Lukić je proveo svih 90 minuta u igri, dok za goste u protokolu nije bio Sergej Milinković-Savić.