Zemun peticom "častio" Mačvu

Fudbaleri Zemuna savladali su Mačvu na gostovanju u Šapcu sa 5:1 u 33. kolu Superlige Srbije i napravili krupan korak u borbi za opstanak.

SNIzvor: B92

Fudbaleri Zemuna bore se za opstanak u ovoseznskom izdanju Superlige Srbije i u utakmici sa Mačvom postigli su čak pet golova i upisali veoma važna tri boda pa će do kraja sezone itekako imati čemu da se nadaju.

Prvi gol je postigao Filip Kukuličić već u devetom minutu, da bi Ivan Ilić već posle 17 minuta uvećao prednost gostiju. U prvom poluvremenu je "pao" još jedan gol, a postigao ga je Filip Pejović i to je ispostaviće se jedini koji je Mačva postigla.

Nikola Ristović je već početkom drugogo poluvreme postigao gol za 3:1, da bi se nekadašnji kapiten Partizana, Nemanja Tomić upisao u strelce pri rezultatu 4:1, a konačan rezultat postavlja Filip Kukuličić u 77. minutu i tim golom "zatvara krug".

Bačka je u Subotici došla do pobede golom Dragana Žarkovića u 80. minutu, a bez pobednika su se završile dve utakmice – između Rada i Voždovca i između Radnika iz Surdulice i Dinama iz Vranja, a obe su završene rezultatom 1:1.