Utorak, 23.04.2019.

23:00

Votford ukrao bod Sautemptonu

Fudbaleri Sautemptona odigrali su nerešeno, rezultatom 1:1, protiv ekipe Votforda u 35. kolu engleske Premier lige.

Izvor: SN

Autor: SN

Photo by Marc Atkins/Getty Images

Sautempton sve je bliži opstanku u Premijeršipu i svakako će žaliti sa prosutim bodovima na gostovanju Votfordu, ipak, njihova prednost nad Kardifom koji je "prvi ispod crte" sada već iznosi šest bodova, a do kraja sezone ima još tri kola.

Sveci su već u prvom minutu došli do pogotka, kada je strelac bio Šejn Long, a jedan od najbržih golova u istoriji Premier lige, možete videti OVDE. Ovim rezultatom se prvo poluvreme i završilo.

U nastavku, bilo je jasno da Sautempton ne želi previše da rizikuje, loptu su prepustili protivniku koji je to ipak kaznio u samom finišu susreta, pošto je Andre Grej u 90. minutu utakmice doneo izjednačenje, a ispostaviće se i bod ekipi Votforda, koja ruku na srce bolje igra u gostima nego na svom stadionu.