Subota, 20.04.2019.

13:15

Zlatan: MLS, to sam ja!

Zlatan Ibrahimović je ponovo bio strelac u pobedi LA Galaksija i to nad Hjuston Dinamom, 2:1.

Photo by Harry How/Getty Images

Šveđanin je bio strelac sa bele tačke u prvom poluvremenu, ali bio je veoma nezadovoljan suđenjem na utakmici o čemu je kasnije i progovorio u svom stilu.

Bivši fudbaler Ajaksa, Juvenutusa, Intera, Barselone, Milana, Pari Sen Žermena i Mančester junajteda je velika zvezda u SAD i smatra da ima pravo da iznese svoje mišljenje, bez obzira na posledice.

Sudija je u 53. minutu dosudio i najstrožu kaznu za Teksašane, što se Zlatanu nije dopalo.

" Po meni, ono nije bio penal. Možda će me MLS kazniti, ali ja sam MLS! Tako da ništa ne brinite",izjavio je Zlatan.

LA Galaksi je u finišu uspeo da pobedi Hjuston sa 2:1 pogotkom Polente u 88. minutu.