Fudbaleri Pari Sen Žermena ni treći meč zaredom nisu uspeli da potvrde titulu u francuskoj Ligi 1.

Izvor: LN

Autor: LN

EPA-EFE/YOAN VALAT

Oni su poraženi na gostovanju Nantu rezultatom 3:2 u zaostalom meču 32. kola francuskog šampionata.

Parižani su poveli preko beka Danija Alvesa u 19. minutu, ali su na poluvremenu već gubili. Prvi gol za Nant postigao je Dijego Karlos u 22, a drugi Majid u 44. minutu utakmice.

Drugo poluvreme počelo je loše po goste, a na 3:1 povisio je njihov igrač. Alves je postigao drugi gol na meču, ali je ovoga puta zatresao sopstvenu mrežu.

Mladi fudbaler PSŽ-a Guklu je uspeo da smanji na 3:2 u 89. minutu, ali to nije bilo dovoljno za njegovu ekipu.

PSŽ je u poslednja tri meča igrao nerešeno sa Strazburom, a zatim izgubio od Lila i sada od Nanta, pa je i šest kola pre kraja uspeo da ne potvrdi titulu koja će izvesno pripasti njima.