Ponedeljak, 25.03.2019.

17:33

Veliki kiks Borjana VIDEO

Golman Crvene zvezde Milan Borjan je napravio katastrofalnu grešku igrajući za nacionalnu selekciju Kanade.

Izvor: SV

Autor: SV

EPA/Nick Didlick

Čuvar mreže šampiona Srbije je u meču protiv Francuske Gvajane praktično poklonio pogodak protivniku, jedini u utakmici kvalifikacija za KONKAKAF Ligu nacija koja je završena rezultatom 4:1 u korist Kanade, što je bilo dovoljno za plasman na Gold kup.

Borjan je u 25. minutu bio primoran da odigra dupli pas sa saigračem iz defanzivnog reda, a u pokušaju da ispuca loptu sprečio ga je fudbaler hrvatske Istre Kevin Rimane i klizećim startom postigao jedini gol za svoju selekciju.

Ipak, golman “crveno-belih“ se iskupio za grešku u nastavku meča, pošto je sjajnom paradom sprečio gotovo siguran pogodak iz slobodnog udarca.

Kanada je izborila mesto u Gold kupu, čiji je početak zakazan za 15. jun i trajaće do 7. jula.