Monako ne zna za poraz – Vinisijus majstorijom doneo pobedu VIDEO

Fudbaleri Monaka pobedili su Lil na gostovanju u 29. kolu francuske Lige 1 sa minimalnih 1:0.

21.00 PSŽ – Marsej

Monako je nastavio da beleži dobre rezultate od povratka Leonarda Žardima na klupu "kneževa" i nastavio seriju od sedam mečeva bez poraza. Lil je pretrpeo prvi poraz još od 22. decembra prošle godine.

Gosti iz Kneževine su prepustili inicijativu rivalu i tokom meča tražili priliku iz kontri. Obe ekipe su u prvom poluvremenu propustile po nekoliko izglednih šansi, a od 60. minuta ritam je totalno opao.

Taman kada je izgledalo da su obe ekipe zadovoljne bodom, brazilski napadač Karlos Vinisijus je predivnim potezom uspeo da se oslobodi čuvara i donese pobedu svom timu.

Vinisijusovu majstoriju pogledajte OVDE.

U drugom meču dana Nica i Tuluz su podelili bodove, 1:1.

Strelac prvog gola bio je Siprijen u 20. minutu, a izjednačenje gostima iz Tuluza doneo je Mubele minut pre kraja regularnog dela vremena.