Subotić heroj Sent Etjena, Strazbur i Lil bez pobednika

Fudbaleri Sent Etjena pobedili su na gostovanju Dižon rezultatom 1:0, u 26. kolu Lige 1.

21.00 Monako – Lion

Nekadašnji reprezentativac Srbije Neven Subotić postigao je jedini pogodak na meču. Kazri je u 64. minutu centrirao iz kornera, a Subotić je nogom savladao Alana.

Do kraja meča nismo videli golove i zahvaljujući srpskom štoperu Sent Etjen ostvario je 12. pobedu u ligi. Dižon se nalazi u zoni ispadanja sa 20 bodova.

U kasnijem terminu, fudbaleri Strazbura i Lila odigrali su bez pobednika 1:1. Drugoplasirana ekipa Liga 1 došla je do vođstva u 42. minutu preko Ikonea, međutim domaći sastav uspeo je da izjednači u 68. preko Gončalvesa.

Lil posle 26. odigranih utakmica ima 51 bod i zauzima drugo mesto, dok je Strazbur osmi sa 37.