Nedelja, 17.02.2019.

16:05

Remi Rada i Zemuna u derbiju začelja, minimalac Dinama

Fudbaleri Rada i Zemuna odigrali su nerešeno 2:2, u utakmici 22. kola Superlige Srbije.

Zemun je poveo u petom minutu golom Nikole Nešovića, a izjednačio je Vladimir Volkov u 29. minutu iz penala.

Rad je preokrenuo u 55. minutu preko Nikole Šipčića, a konačan rezultat postavio je Momčilo Mrkaić u 63. minutu.

Obe ekipe su u donjem delu tabele, Rad je 14. sa 17 bodova, a Zemun ima bod manje na pretposlednjem 15. mestu.

U sledećem kolu Rad će dočekati Dinamo iz Vranja, a Zemun će biti domaćin Mačvi.

Fudbaleri Dinama iz Vranja pobedili su kao domaćini Spartak sa 1:0. Jedini gol postigao je Željko Dimitrov u 38. minutu iz jedanaesterca.

Dinamo je ostvario drugu uzastopnu pobedu, a tek četvrtu u prvenstvu, a i dalje je poslednji na tabeli sa 13 bodova. Spartak je 12. na tabeli sa 19 bodova.

U 23. kolu Spartak će u Kruševcu igrati protiv Napretka.