Petak, 15.02.2019.

19:15

Voždovac sjajnom partijom otvorio prolećni deo sezone

Fudbaleri Voždovca pobedili su Napredak sa 4:0 u prvom meču 22. kola Superlige Srbije.

Izvor: PT

Autor: PT

Na otvaranju prolećnog dela sezone postojala je samo jedna ekipa, a pitanje pobednika rešeno je za samo dvadeset i dva minuta.

Prvo je mrežu Kruševljana načeo Mihajlov u desetom minutu, potom je u 19. Stuparević udvostručio prednost, dok je Mašović već u 22. minutu najavio pobedu trećim golom Voždovca na ovom meču.

Konačan rezultat postavio je Filip Stuparević svojim drugim pogotkom na duelu. Igrao se 68. minut kada je Sikimić asistirao talentovanom napadaču.

Voždovac je ovom pobedom najavio dobre partije u prolećnom delu sezone. Posle 22 odigrana meča imaju isto toliko bodova i pokušaće da dođu do osmog mesta koje vodi u plej-of.

Napredak je bezbedan u plej-ofu, međutim očajna forma ekipe sigurno brine navijače iz Kruševca.