Subota, 26.01.2019.

17:50

Goleada u Bundesligi – Borusija gazi ka tituli

Fudbaleri u Bundesligi postigli su 20 golova na pet utakmica u popodnevnom nedeljnom terminu.

Najubedljivija je bila Borusija Dortmund koja je pregazila Hanover 5:1 i tako nastavila sigurnim korakom ka tituli.

Domaćin je goste slomio sredinom drugog poluvremena kada su Rojs, Gece i Gereiro postigli tro gola u razmaku od sedam minuta.

Šest pogodaka viđeno je i u Frajburgu gde je Hofenhajm slavio 4:2, uz dva gola Andreja Kramarića koja su prelomila meč sredinom drugog dela meča.

Ubedljiv je bio Bajer Leverkuzen koji je slavio 3:0 u Volfsburgu, Menhengladbah je nadigrao Augzburg 2:0 pogocima u poslednjih 12 minuta, dok je Majnc savladao Nirnberg 2:1.