Ponedeljak, 21.01.2019.

22:41

Ronaldo promašio penal, Juventus ubedljiv

Fudbaleri Juventusa pobedili su na svom terenu Kjevo sa 3:0 u poslednjoj utakmici 20. kola italijanske Serije A.

Izvor: PT

Autor: PT

"Stara dama" je od početka susreta imala kontrolu i nijednog trenutka se ; pobednik nije dovodio u pitanje.

Aktuelni šampion Italije poveo je golom Daglasa Koste u 13. minutu, da bi na 2:0 povisio Emre Čan u 45. minutu, na asistenciju Paula Dibale.

Juventus je u 53. minutu imao odličnu priliku da dođe do tri gola prednosti, ali Kristijano Ronaldo nije realizovao jedanaesterac, pošto je odbranu upisao Stefano Sorentino.

Domaćin je ipak u finišu uspeo da dođe i do trećeg gola, a ovaj put u listu strelaca upisao se Danijele Rugani.

Juventus je prvi na tabeli Serije A sa 56 bodova, devet više od prvog pratioca Napolija, dok je Kjevo poslednji, 20. sa osam.