Subota, 12.01.2019.

22:29

Viljareal promašio penal u nadoknadi i izgubio od Hetafea

Fudbaleri Hetafea pobedili su večeras Viljareal u gostima sa 2:1, u 19. kolu Primere.

EPA-EFE/Domenech Castello

Hetafe je vodio od 52. minuta, a Viljareal je izjednačio u 76. pre nego što je Anhel u 89. doneo novu prednost gostima.

Viljareal je u drugom minutu nadoknade imao priliku da izjedanči i osvoji bod, ali Karl Toko Ekambi nije iskoristio penal.

Hetafe je šesti na tabeli španskog prvenstva sa 28 bodova, dok je Viljareal sa 17 na pretposlednjem, 19. mestu.

Prethodne dve utakmice igrane danas, između Valensije i Valjadolida odnosno Đirone i Alavesa, završene su nerešenim rezultatima 1:1.