Petak, 11.01.2019.

23:35

LaLiga: Het-trik De Tomasa za veliku pobedu Raja protiv Selte

Fudbaleri Rajo Valjekana pobedili su posle preokreta na svom terenu Seltu sa 4:2 u prvoj utakmici 19. kola španske Primere.

Izvor: LN

Autor: LN

EPA-EFE/JUANJO MARTIN

Domaćin je poveo golom Raula de Tomasa u četvrtom minutu, ali je Selta preko Nestora Arauha u 13. i Makimilijana Gomesa u 19. minutu iz jedanaesterca uspela da dođe do preokreta.

Rajo Valjekano je drugim golom De Tomasa u 37. minutu stigao do izjednačenja, da bi isti igrač u 77. ponovo doveo svoj tim do prednosti.

Konačan rezultat postvio je Bebe u prvom minutu sudijske nadoknade vremena.

Rajo Valjekano se posle pobede, treće uzastopne, nalazi na 19. mestu sa 16 bodova, dok je Selta 14. sa 21.