Četvrtak, 13.12.2018.

20:22

Gaćinović "bombom" i asistencijom preokrenuo protiv Lacija! VIDEO

Srpski fudbaler Mijat Gaćinović uspeo je da postigne fantastičan gol u poslednjem meču grupe H Lige Evrope.

Izvor: MLJ

Autor: MLJ

Gaćinović
Getty images

Ajntraht iz Frankfurta je meč počeo bez Filipa Kostića i Luke Jovića, startovao je samo Gaćinović iza napadača Sebastijana Alera i sjajno doprineo svom timu.

Lacio je vodio 1:0 do 65. minuta golom Koree, kada je Gaćinović povukao loptu, predriblao dvojicu igrača rimske ekipe i hirurški preciznim udarcem pogodio ćošak gola Lacija za 1:1.

Samo šest minuta kasnije, upisao je i neverovatnu asistenciju, kada je iznenadio čitavu odbranu Lacija i dodao do Alera, a ovaj rutinski savladao Prota za 2:1 do 71. minuta.

Gol i asistenciju Gaćinovića pogledajte OVDE i OVDE.