Subota, 08.12.2018.

16:54

Serija A: Napoli ubedljiv, može li tako i protiv Liverpula?

Fudbaleri Napolija pobedili su Frozinone pred domaćim navijačima sa 4:0 u 15. kolu italijanske Serije A.

Izvor: LN

Autor: LN

Photo by Francesco Pecoraro/Getty Images

Napoli je bio ubedljiv i ostao na jednocifrenom zaostatku za liderom šampionata Juventusom, dok je Frozinone i dalje u zoni ispadanja.

Fudbaleri Karla Ančelotija su poveli u sedmom minutu, preko Zjelinskog, a Una je duplirao prednost svoje ekipe pet minuta pre kraja prvog poluvremena.

Za konačnih 4:0 pobrinuo se Poljak Arkadijuš Milik. On je prvo zatresao mrežu protivnika u 68, a zatim i u 84. minutu čime je potvrdio da polako pronalazi prepoznatljivu formu.

Napoli je odmarao neke bitne igrače u ovom duelu, s obzirom da ih tokom naredne nedelje očekuje gostovanje na Enfildu, gde će u meču sa Liverpulom odlučivati o svojoj, ali i tuđoj sudbini u Ligi šampiona.