Ponedeljak, 03.12.2018.

22:55

BL: Nirnberg i Leverkuzen podelili bodove

Fudbaleri Nirnberga i Leverkuzena igrali su nerešeno (1:1) u poslednjem meču 13. kola nemačke Bundeslige.

Izvor: LN

Autor: LN

Photo by Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Domaćini su nastavili lošu seriju rezultata i šesti meč zaredom ostali bez sva tri boda.

Goste je u prednost doveo Kai Haverc u 30. minutu i Leverkuzen sa minimalnom prednošću otišao na poluvreme.

Nirnberg se nije predavao, iako je Leverkuzen bio bolji i u nastavku igre. Domaćini su nekako uspeli da dođu do šanse i da izjednače u 56. minutu preko Margritera.

Lever je nastavio da napada u poslednjih pola sata, ali sve je bilo uzalud i Nirnberg je uspeo da osvoji bod.