Petak, 30.11.2018.

19:47

Dva penala, goleada i remi Bačke i Napretka na otvaranju kola

Fudbaleri Bačke i Napretka odigrali su nerešeno 3:3 (1:1) u utakmici kojom je otvoreno 18. kolo Superlige Srbije.

Starsportphoto

Bačka i Napredak odigrali su jedan od najzanimljivih okršaja koji je završen sa šest golova i u kojem su viđeni rezultatski preokreti.

Gosti iz Kruševca poveli su u 12. minutu preko Vulića, ali je samo šest minuta kasnije Bajić realizovao jedanaesterac i doneo egal na poluvremenu.

Bačka stiže do potpunog preokreta u nastavku, pošto je Ceković u 58. minutu pogodio mrežu Petrovića, ali je usledio ekspresan odgovor na drugoj strani – strelci su bili Eskić u 66. i Vukanović pet minuta kasnije.

Rezultatski "rolerkoster" prekinut je samo dva minuta po trećem pogotku Kruševljana, kada je sudija svirao drugi penal, a ponovo je Bajić bio siguran realizator.

Napredak je ostao peti sa 32 boda, dok je Bačka 11. sa 17 osvojenih bodova.