Petak, 23.11.2018.

22:53

Minimalac Leganjesa protiv Alavesa

Fudbaleri Leganjesa zabeležili su pobedu nad Alavesom (1:0) u prvom susretu 13. kola Primere.

Izvor: Z.K.

Autor: Z.K.

Leganjesu je ovo bio treći trijumf u sezoni, dok su gosti zabaležili četvrtri poraz i tako pokvarili dobar utisak sa početka sezone.

Jedini gol na utakmici postignut je u prvom poluvremenu, tačnije u 43. minutu, a strelac je bio Jusef En Nesiri.

Posle centaršuta sa desne strane, lopta je došla na drugu stativu do Džonatana Silve koji je samo prosledio do En Nesirija, njemu nije bilo teško da je prosledi iza leđa golmana Alavesa Fernanda Pašeka.

Upravo je golman Alavesa najzaslužniji za ovaj rezultat pošto je u još nekoliko navrata sjajno intervenisao i sprečio fudbalere Leganjesa da još koji put zatresu njegovu mrežu.

U timu Alavesa svih 90 minuta odigrao je bivši fudbaler Partizana Darko Brašanac.