Utorak, 20.11.2018.

22:45

Crna Gora izbegla eliminaciju, Rusija bez Lige A

Fudbaleri Crne Gore poraženi su pred domaćom publikom od Rumunije sa 1:0 u poslednjem kolu četvrte grupe Lige C.

Izvor: PT

Autor: PT

Crna Gora je uspela da izbegne ispadanje u Ligu D i to zbog bolje gol razlike od Kipra.

Rumuniji je bila potrebna pobeda kako bi se nadali prvom mestu, međutim kako je Srbija savladala Litvaniju, ovo je bila "pirova" pobeda za Rumune.

Jedini gol na meču postigao je Cukudjan u 44. minutu. Posle šest odigranih mečeva Rumunija ima 12 bodova, dva manje od Srbije, a Crna Gora svega sedam.

U Ligi B fudbaleri Švedske savladali su Rusiju sa 2:0. U veoma važnom meču za obe selekcije, Švedska se trijumfom plasirala u grupu A i obezbedila mesto u plej-ofu.

Golove za "Vikinze" postigli su Lindelof u 41. i Berg u 72. minutu.

Rusija je bila ispred Švedske, ali su domaći fudbaleri slavili sa dva gola i zbog bolje razlike obezbedili su prvo mesto.

Na meču između Portugala i Poljske sve je bilo već pre meča rešeno. Portugalci su već ranije obezbedili plasman, dok su Poljaci ispali. Na kraju meč je završen rezultatom 1:1.

Gol za Portugal postigao je Silva u 34, dok je za Poljsku strelac bio Milik u 66.

Kada je reč o još jednom meču Lige C, fudbaleri Škotske su savladali Izrael sa 3:2. Golove za Škotlanđane postigao je Forest u 34, 43. i 64. minutu, dok su za Izrael strelci bili Kajal (9) i Zahavi (75).

Škotska je ovom pobedom obezbedila prvo mesto, dok je Izrael ostao drugi sa tri boda manje.