Petak, 09.11.2018.

22:27

BL: Dva penala obeležila pobedu Hanovera nad Volfsburgom

Fudbaleri Hanovera pobedili su Volfsburg rezultatom 2:1 na domaćem terenu u 11. kolu nemačke Bundeslige.

Izvor: LN

Autor: LN

Photo by Cathrin Mueller/Bongarts/Getty Images

Hanover je u oba poluvremena postigao po jedan gol i zabeležio veoma bitnu, drugu pobedu u sezoni.

Prvi se u listu strelaca upisao Maina u 31. minutu i sa minimalnom prednošću domaćina se otišlo na pauzu.

Gosti iz Volfsburga su bili bolji u nastavku igre, ali ne i konkretniji, pa je na 2:0 povisio Bebu iz penala u 62. minutu.

Novi jedanaesterac dosuđen je u 81. minutu, ovoga puta za Volfsburg. Loptu je na belu tačku stavio Veghorst i pogodio, te uneo nadu gostujućim navijačima da mogu do boda u poslednjih deset minuta igre.

Ipak, Hanover se dobro branio i uspeo da izdrži do poslednjeg sudijskog zvižduka.

Uprkos tome što je pobedio Hanover je i dalje u zoni ispadanja, dok je Volfsburg "zakucan" za sredinu tabele.