Petak, 09.11.2018.

20:11

Preokret Radničkog protiv Proletera uz penal i auto-gol

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su u Novom Sadu ekipu Proletera sa 2:1, u prvoj utakmici 16. kola Super lige Srbije.

Izvor: LN

Autor: LN

Radnički je upisao i 11 pobedu od početka šampionata i drugi je na tabeli sa 37 bodova, dok je Proleter šesti sa 23.

Proleter je poveo na "Karadjorđu" u 14. minutu golom Nemanje Čovića i taj rezultat je bio aktuelan sve do 68. minuta kada je Radnički za dva minuta preokrenuo rezultat.

Prvo je Haskić bio siguran sa penala, a potom je Zarija Lambulić nespretno reagovao i poslao loptu u svoju mrežu.

Radnički i na ovoj utakmici, kao i na prošloj protiv Bačke, sa klupe nije predvodio prvi trener Nenad Lalatović. F

udbaleri Radničkog u narednom kolu domaćeg šampionata dočekuju Crvenu zvezdu, dok Proleter ide u goste Voždovcu.