Subota, 03.11.2018.

20:00

Roma u finišu "otkinula" bod Fiorentini

Fudbaleri Fiorentine odigrali su nerešeno sa Romom 1:1 u meču 11. kola italijanske Serije A.

Izvor: MLJ

Autor: MLJ

Roma u finišu
Getty images

Tim Nikole Milenkovića je u finišu propustio šansu da se odvoji na tabeli upravo od "Vučice", ali i da dođe među četiri najbolje ekipe u Italiji.

Za "Violu" je Milenković odigrao ceo meč, a dres Rome je nosio Aleksandar Kolarov tokom svih 90. minuta.

Fiorentina je povela u 33. minutu golom Veretua s bele tačke. "Viola" je tada kaznila promašaj Edina Džeka iz 22. minuta, ali je Roma do kraja uspela da nađe put do mreže domaćina.

Zaniolo i Žerson su propustili još po jednu priliku u drugom poluvremenu, pre nego što je Alesandro Florenci poravnao rezultat u 85. minutu meča.

Olsen je ubačenu loptu izboksovao samo do noge Florencija, koji je natrčao i "žabicu" sproveo u mrežu za 1:1. Fiorentina je posle 11 kola na šestom mestu sa 16 bodova, koliko ima i sedmoplasirana Roma.