Subota, 03.11.2018.

17:20

Inter napunio mrežu Đenoe

Fudbaleri Intera deklasirali su Đenou 5:0 u meču 11. kola italijanske Serije A.

"Nerazuri" su napunili mrežu tima koji je pre nekoliko dana tek u nadoknadi vremena poražen na gostovanju u Milanu od "rosonera" (2:1).

Meč na Đuzepe Meaci je rešen već u prvih 15 minuta, pogocima Galjardinija i Politana u roku od dva minuta.

Galjardini drugim golom stavlja tačku početkom drugog poluvremena, da bi goste u nadoknadi vremena dotukli Žoao Mario i Rađa Naingolan na asistenciju Portugalca.

Ceo meč za Đenou odigrao je srpski fudbaler Darko Lazović, dok je Ivan Lakićević utakmicu posmatrao sa klupe za rezerve.

Inter je sedmom pobedom u nizu nastavio da prati Napoli, s kojim deli drugu poziciju, tri boda iza lidera Juventusa koji ma meč manje.

S druge strane, Đenoa je poražena drugi uzastopni meč, a treći put u poslednjih pet kola, koliko već nema pobede.

U narednom kolu Inter čeka težak izazov u Bergamu, dok bi Đenoa mogla da nastavi očajan niz jer u Đenovu stiže Napoli.