Nedelja, 21.10.2018.

23:34

Espanjol drugi iza Barselone, Valjadolid skočio na šesto mesto

Fudbaleri Valjadolida minimalnim rezultatom (1:0) savladali su Betis u gostima, u poslednjoj utakmici nedeljnog programa 9. kola La Lige.

EPA-EFE/JAVIER BLASCO

Jedini pogodak na meču postigao je Antonito u 35. minutu.

Valjadolid je sada šesti sa 15 bodova, dok je Betis na 10. poziciji sa tri boda manje.

Trijumf je ostvario i Espanjol nad Ueskom od 2:0 i popeo se na drugo mesto sa 17 bodova, odmah iza prvoplasirane Barselone

Fudbaleri Eibara i Atletik Bilbaa odigrali su nerešeno 1:1.

Eibar je poveo u 17. minutu golom Čarlesa iz jedanaesterca, a bod gostima doneo je Inaki Vilijams u 21. minutu.

Eibar je 12. na tabeli sa 11 bodova, a Atletik, koji je bez pobede u poslednjih sedam utakmica, zauzima 17. mesto na tabeli sa osam bodova.

U drugoj utakmici, fudbaleri Hetafea pobedili su na gostujućem terenu Rajo Valjekano sa 2:1.