Četvrtak, 11.10.2018.

23:28

Stojković o penalu: Mogao je, a i nije morao da ga svira VIDEO

Filip Stojković, desni bek reprezentacije Crne Gore, osvrnuo se na "zvezdaški penal" u prvom poluvremenu utakmice sa Srbijom.

Fudbaleri Srbije savladali su na gostovanju selekciju Crne Gore sa 2:0 u "bratskom derbiju" koji je obeležio treće kolo Lige nacija.

Prvi od dva gola Aleksandar Mitrović postigao je u 18. minutu posle penala koji je Stojković napravio na saigraču iz Crvene zvezde Milanu Rodiću.

"Mogao je da svira, mogao je da ne svira. Odlučio je da dosudi penal i to je to", rekao je Stojković.

On je istakao da se nije osećao čudno što igra protiv svojih zemljaka.

"Odradio sam posao profesionalno. To je najbitnije", dodao je.