Četvrtak, 11.10.2018.

23:00

Gol Rumuna u 94. minutu, triler i pobeda pred Srbiju!

Fudbaleri Rumunije pobedili su Litvaniju u utakmici trećeg kola četvrte grupe Lige C, UEFA Lige nacija sa 2:1.

Izvor: MLJ

Autor: MLJ

StarSport

Rumuni su poveli posle 13 minuta igre pogotkom Kipčijua i prednost sačuvali do poluvremena.

Litvanija je u drugom delu uspela da izjednači pogotkom Žulpe na ulasku u sudijsku nadoknadu vremena.

Međutim, Rumuni su trijumfovali golom Maksima u četvrtom minutu nadoknade i osvojili sva tri boda. Srbija jeste prva u grupi sa sedam bodova, ali Rumuni sada imaju pet i o prolasku dalje će odlučivati duel dve selekcije u Bukureštu.

Rumunija dočekuje Srbiju u nedelju od 15 časova. Srbija je u svojoj utakmici pobedila Crnu Goru sa 2:0 u Podgorici golovima Aleksandra Mitrovića.