Nedelja, 07.10.2018.

20:24

Serija A: Kombinovani Napolitanci sigurni protiv Sasuola

Fudbaleri Napolija su na svom terenu pobedili Sasuolo sa 2:0 u osmom kolu italijanske Serije A.

Izvor: LN

Autor: LN

Photo by Francesco Pecoraro/Getty Images

Napolitanci su protiv Sasuola potvrdili ulogu favorita, upisali tri nova boda i pored nešto lošije igre u drugom delu meča.

Trener Napolitanaca Karlo Ančeloti na teren je izveo kombinovan sastav, a u startnih 11 nisu se našli Insinje, Hamšik, Milik i Kaljehon.

Prvi gol za Napoli postigao je Adam Una u trećem minutu, kada je iskoristio veliku grešku Lokatelija i postigao svoj prvenac u ekipi iz Napulja posle skoro godinu i po dana.

Lorenco Insinje je potvrdio klasu golom u 72. minutu i postavio konačan rezultat.

Sasuolo je utakmicu završio sa desetoricom igrača na terenu, pošto je Roherio u 88. minutu dobio direktan crveni karton.

Napoli je drugi na tabeli Serije A sa 18 bodova, dok je Sasuolo osmi sa 13.

Ranije danas Parma je sa 3:1 pobedila Đenou, kojim je i Milan slavio protiv Kjeva, dok su Sampdorija i Lacio sa po 1:0 trijumfovali protiv Atlante, odnosno Fiorentine.