Liga 1: Subotićev Sent Etjen bez šanse protiv Lila

Fudbaleri Lila pobedili su Sent Etjen sa 3:1 u devetom kolu Lige 1.

Izvor: PT

Autor: PT

Domaći sastav nastavio je sa odličnim igrama, upisao je šesti trijumf i probio se na drugo mesto sa pet manje od Pari Sen Žermena.

Etjen je ostao na četvrtom mestu sa četiri manje od Lila.

Lil je do prednosti došao u 17. minutu preko Bambe, međutim gosti su uzvratili u 26. preko Remija Kabelje, koji je bio precizan sa bele tačke.

Bamba je na početku drugog perioda igre ponovo doneo prednost svom timu, a konačnih 3:1 postavio je Pepe. Nekadašnji reprezentativac Srbije Neven Subotić odigrao je 90 minuta za Sent Etjen.

Fudbaleri Anžea i Strazbura odigrali su nerešeno 2:2, a Stefan Mitrović bio je na terenu od početka za goste. Strazbur je ispustio dva gola prednost i priliku da dođe do pobede.

Amijen je savladao Dižon sa 1:0, dok Gengam i Monpelje, odnosno Nim i Rems podelili bodove.