Petak, 05.10.2018.

23:18

LaLiga: Sosijedad odneo tri boda sa "San Mamesa"

Ekipa Real Sosijedada pobedila je na gostovanju Atletik Bilbao sa 3:1, u osmom kolu LaLige.

Izvor: PT

Autor: PT

LaLiga: Sosijedad odneo tri boda sa

Belo-plavi su ostvarili treću pobedu, dok je Bilba pretrpeo drugi poraz i već šest utakmica ne znaju za pobedu u domaćem šampionatu.

Sosijedad do prednosti došao je u 30. minutu kada je penal realizovao Mikel Ojarsabal.

Brzo je usledio odgovor Bilbaa i to preko Ikera Munijaina samo dva minuta kasnije. Sa nerešenim rezultatom otišlo se na pauzu.

U drugih 45 minuta igre Sosijedad je uspeo da izdrži nalete i da postigne još dva pogotka. Prvo je Sangali u 47. povosio na 2:1, dok je konačnih 3:1 postavio Ojarsabal – ponovo sa bele tačke.

Sada sledi reprezentativna pauza, a u devetom kolu Atletik gostuje Eibaru, dok Sosijadad dočekuje Đironu.