Napoli silan u Torinu posle meča sa Zvezdom

Ekipa Napolija pobedila je Torino sa 3:1, u petom kolu Serije A.

Izvor: PT

Autor: PT

Izabranici Karla Ančelotija došli su do veoma važna tri boda na gostovanju i izjednačili su se po broju bodova sa Juventusom, koji ima utakmicu manje.

Napoli je pre samo pet dana odigrao bez golova sa Crvenom zvezdom, međutim sada su bili raspoloženiji i ostvarili su četvrtu pobedu u domaćem šampionatu.

Lorenco Insinje postigao je pogodak u četvrtom minutu, dok je Simone Verdi u 20. povisio na 2:0. Sa tim rezultatom otišlo se na pauzu.

Andrea Beloti je u 51. minutu smanji na 2:1, dok je konačan rezultat postavio Insinje drugim golom na utakmici. Igrao se 59. minut kada je iskoristio odbitak i savladao Sirigua.

Napoli u narednom kolu čeka Parmu, dok Torino gostuje Atalanti.