Subota, 22.09.2018.

18:50

LaLiga: Goleada u Vigu, Dmitrović sačuvao mrežu

Fudbaleri Selte i Valjadolida odigrali su danas nerešeno 3:3, u utakmici petog kola španske LaLige.

Izvor: PT

Autor: PT

EPA-EFE/Javier Etxezarreta

Selta je posle samo devet minuta igre imala prednost od 2:0, golovima Jaga Aspasa u petom i Maksimilijana Gomesa u devetom minutu, ali je Valjadolid do kraja meča uspeo da stigne do boda.

Na 2:1 je smanjio Oskar Plano u 39. minutu, Aspas je u 54. postigao svoj drugi gol na meču, dok je Enes Unal pogotkom u 65. minutu ponovo doveo svoj tim na samo gol zaostatka.

Konačan rezultat postavio je Leonardo Suares u 94. minutu.

Selta je četvrta na tabeli sa osam bodova, dok je Valjadolid na 18. poziciji sa tri osvojena boda.

Fudbaleri Eibara pobedili na svom terenu ekipu Leganesa sa 1:0, a strelac tog gola bio je Kike u 52. minutu. Golman reprezentacije Srbije Marko Dmitrović sačuvao je mrežu, ali nije imao mnogo posla na meču.

Eibar je osmi na tabeli sa sedam bodova, dok je Leganes poslednji sa samo jednim bodom.