Subota, 08.09.2018.

08:15

Kapiten kapitenski: Kolarov sâm trenirao posle meča u Viljnusu VIDEO

Kapiten Srbije Aleksandar Kolarov ostao je da trči na terenu i posle utakmice između Srbije i Litvanije na terenu LFF stadiona u Viljnusu.

Izvor: MLJ

Autor: MLJ

Ostali saigrači su u tom trenutku već bili u svlačionicama nakon pobede u prvoj utakmici Lige nacija protiv domaće selekcije.

Kolarov nije bio starter, kao što smo navikli, već je u 77. minutu ušao u igru umesto Milana Rodića i odmenio ga na beku.

Srbija je imala mnogo prilika, pobedonosni gol je postigao Dušan Tadić u 38. minutu iz penala, a Kolarov je posle meča rekao da "za Srbiju igra svim srcem i da će igrati dok god se tako bude osećao i fizički bude mogao".

Kolarov ima 32 godine, u novembru puni 33 i ove godine je preuzeo kapitensku traku Srbije od Branislava Ivanovića.

Srbija sledeću utakmicu u Ligi nacija igra protiv Rumunije u ponedeljak od 20:45 na stadionu Partizana.