Četvrtak, 23.08.2018.

23:33

Guneš: Nema garancije da ćemo u Istanbulu da pobedimo

Trener Bešiktaša Senol Guneš pohvalio je ekipu Partizana posle prve utakmice plej-ofa kvalifikacija za Ligu Evrope.

Izvor: MLJ

Autor: MLJ

StarSport

Dodaje da je njegovoj ekipi rano primljeni gol "poremetio planove", ali da je zadovoljan što su brzo uzvratili i tako vratili samopouzdanje.

Partizan i Bešiktaš su u Humskoj odigrali 1:1, vodeći gol za Beograđane je postigao Rikardo Gomeš u 14. minutu, a izjednačujući pogodak za Bešiktaš je dao Arslan već u 15. minutu.

"Teško nam je bilo kada smo na početku primili gol, izgubili smo samopouzdanje, ali kada smo uzvratili povratilo se raspoloženje, mogli smo da nastavimo igru. Planovi su se, međutim, promenili", rekao je Guneš novinarima posle utakmice u Beogradu.

Smatra da će revanš biti zanimljiv.

"Partizan ima dobre igrače, dobri su i kao ekipa. Ne vidimo garanciju da ćemo u Istanbulu mu da pobedimo. Biće zanimljivo", rekao je Guneš.

Druga utakmica plej-ofa za ulazak u Ligu Evrope je sledećeg četvrtka u Istanbulu.