Nedelja, 19.08.2018.

20:53

Tesna pobeda Bešiktaša pred duel sa Partizanom

Fudbaleri Bešiktaša pobedili su Erzurum sa 3:1, u drugom kolu turskog šampionata.

Izvor: PT

Autor: PT

Protivnik Partizana u plej-ofu za plasman u grupnu fazu Lige Evrope do trijumfa je došao posle preokreta, pošto je na poluvremenu gubio sa 1:0.

Klub iz Istanbula u nastavku meča zaigrao je bolje i u 54. minutu preko Gonula izjednačio na 1:1.

Preokret Bešiktašu doneo je Alvaro Negredo u 76. minutu, a veoma dobru partiju golom je krunisao i Rikardo Kvarežma u 86. Portugal je asistirao kod prvog i drugog gola, a onda je u završnici preuzeo odgovornost i sa bele tačke postavio konačnih 3:1.

Utakmica između Partizana i Bešiktaša na programu je u četvrtak od 20.30 na stadion u Humskoj.