Nedelja, 19.08.2018.

08:20

Agonija Paunovića, jedna pobeda u deset mečeva

Čikago Fajer nikako da prekine seriju poraza u američkoj MLS i nacionalnom kupu, a novi udarac ekipi trenera Veljka Paunovića zadao je Montreal - 2:1.

EPA/TANNEN MAURY

Bio je tu šesti izastopni poraz ekipe iz Čikaga, a deveti u poslednjih deset utakmica. Jedinu pobedu u ovom periodu Paunovićev tim je zabeležio 19. jula protiv Luisvila (4:0).

Montreal je poveo golom Pjatija u 6. minutu, Izjednačio je Nemanja Nikolić u 70, a onda je usledio šok u 91. minutu kada je Daniel Lovic ponovo pogodio mrežu Čikaga.

Aleksandar Katai je igrao do 64. minuta, Nikolić je izašao u 88, a mladi Đorđe Mihajlović koji se posle povrede vratio na teren, zamenjen je u 59. minutu.

Čikago je sada 11., poslednji u Istočnoj konferenciji sa šest pobeda, pet remija i 15 poraza u 26 utakmica, uz samo 23 osvojena boda.