Lukav gol Mesija pokrenuo Barsu, Viljareal "pao" na startu

Fudbaleri Barselone pobedili su Alaves sa 3:0 u prvom kou španske LaLige.

Izvor: MLJ

Autor: MLJ

Lukav gol Mesija pokrenuo Barsu, Viljareal
Getty images

Barselona je sva tri gola dala u drugom poluvremenu. Alaves je odolevao sve do 64. minuta kada je Lionel Mesi lukavo iz slobodnog udarca šutirao nisko i prevario golmana gostujuće ekipe.

Kutinjo je posle nekoliko dobrih driblinga u 83. minutu šutirao u donji levi ugao gola Pašeka i pogodio za 2:0.

Konačan rezultat je postavio Mesi u drugom minutu sudijske nadoknade kada je iskoristio precizno dubinsko dodavanje Suaresa u sredinu, ušao u šesnaesterac i postigao pogodak.

U preostala dva meča dana, Selta iz Viga je odigrala nerešeno sa Espanjolom 1:1, dok je Sosijedad pobedio Viljareal 2:1.