Subota, 18.08.2018.

20:15

Dva preokreta, Ronaldo bez gola na debiju, Juve se provukao u 93!

Fudbaleri Juventusa pobedili su Kjevo u Veroni na početku nove sezone Serije A posle preokreta sa 3:2.

Izvor: MLJ

Autor: MLJ

Getty images

Pobedonosni gol u 93. minutu je za šampiona Italije postigao Federiko Bernardeski. On je sa nekoliko metara iskoristio dobro dodavanje Sandra.

Kristijano Ronaldo svoj prvi meč u Seriji A tako ne bi pamtio baš po dobrom pošto je uglavnom bio dobro zatvoren, a i nije nastavio sa davanjem golova kao na dve utakmice pred početak sezone.

Juventus je već u trećem minutu dao gol kada je Kedira pogodio iz kaznenog prostora posle slobodnog udarca. Ronaldo je prednost mogao da duplira 15 minuta kasnije, ali je šutirao malo pored gola.

Međutim, krajem prvog poluvremena domaćin stiže do poravnanja. Đakerini je u 38. minutu dobro centrirao, a Marijus Stepinski je glavom izjednačio na 1:1.

Kjevo preokreće u 55. minutu kada je Žoao Kanselo skrivio penal, a asistent kod prvog gola Kjeva Đakerini pogodio sa bele tačke za 2:1.

Matija Bani vraća Juve u igru u 75. minutu posle kornera, a onda se šampion izvukao u 93. minutu i obezbedio tri boda.

Juventus je prvi pribeležio bodove u ovoj sezoni Serije A. Drugi meč večeri igraju Lacio i Napoli.