Nedelja, 05.08.2018.

13:45

Paunovićev Čikago opet izgubio, ne pomaže ni gol Švajnštajgera

Tone Čikago u američkoj MLS, a sve je teža i pozicija trenera Veljka Paunovića. Njegov tim pretrpeo je šesti uzastopni poraz, sada od Real Solt Lejka (2:1).

EPA/TANNEN MAURY

Oba gola za Real, koji je bio domaćin, postigao je Hrvat iz Vukovara Damir Kreilah, koji je pogodio gol Čikaga u 45. i 75. minutu utakmice. Strelac za Paunovićev tim bio je Bastijan Švajnštajger posle samo dva minuta pošto je ušao u igru (48.). Katai je na teren izašao tek u 69. minutu, ali nije uspeo da pomogne ekipi da izbegne 13. poraz u sezoni.

Čikago se sada nalazi na 19. mestu u Istočnoj konferenciji sa šest pobeda, pet remija i 13 poraza, uz samo 23 osvojena boda u 24 utakmice.