Četvrtak, 02.08.2018.

20:47

Šta su hteli navijači Sparte? Upali na teren i prekinuli meč

Subotički Spartak je odigrao dramatičnu utakmicu sa Spartom u Pragu, u 2. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope, i to ne samo kada je rezultat bio u pitanju.

U 76. minutu utakmice, kada su Subotičani smanjili prednost domaćina na 2:1 i jednom nogom zakoračili u 3. kolo, navijači Sparte su upali na teren i prekinuli utakmicu.

Nezadovoljni penalom i verovatno proslavom gola Čečarića ispred njih, navijači Sparte su ušli na teren i počeli da divljaju.

Polomili su korner zastavicu i krenuli ka centru terena, kada su ih opkolili redari.

Kapiten Šural je morao da im priđe i zamoli ih da prestanu, a oni su se povukli posle nekoliko minuta.