Sreda, 20.06.2018.

19:29

Debitovali Meleg i Stojiljković, Zvezda dobila Užice

Fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su pobedu na kraju prvog dela priprema na Zlatiboru – savladali su reprezentaciju Užica sa 2:1.

Starsportphoto

Osim trijumfa ’crveno-belih’, duel u Užicu obeležio je i debi novih igrača Zvezde Dejana Melega i Nikole Stojiljkovića.

Strelac pobedonosnog pogotka za ekipu Vladana Milojevića bio je Nemanja Milić u 67. minutu posle dodavanja Bainovića.

Crveno-beli su poveli u 36. minutu preko Branka Jovičića, a izjednačujući gol za Užice dao je Stefan Đurić u 50. minutu

Ovo je bila prva i jedina provera Crvene zvezde na Zlatiboru, bila je i prilika da se trener Milojević uveri u efikasnost priprema.

Ekipa Zvezde se u četvrtak vraća u Beograd, a dva dana kasnije putuje u Austriju na drugi deo priprema.