Nedelja, 27.05.2018.

15:14

Katai slobodnjakom 'probušio' mrežu Orlanda (VIDEO)

Fudbaler Čikago Fajera Aleksandar Katai sjajnim golom je pomogao svom timu da pobedi Orlando siti sa 2:1.

Izvor: MLJ

Autor: MLJ

Getty Images

Katai je u 13. minutu namestio loptu i pored Bastijana Švajnštajgera 'tukao' preko živog zida u ugao gola Orlanda.

Orlando je uspeo da izjednači na 1:1 golom Igite u 28. minutu, ali je pobedonosni pogodak za ekipu Kataija i Veljka Paunovića dao Alan Gordon u 82. minutu.

Čikago je u poslednjih nekoliko minuta igrao sa desetoricom na terenu jer je crveni karton dobio Mohamed Adams, ali je Fajer sačuvao prednost.

Kataijev tim je trenutno osmi na Istoku sa 14 bodova iz 12 utakmica, dok je Orlando sa 19 bodova na petom mestu.