Subota, 05.05.2018.

22:52

Viljareal u finišu srušio 'Slepe miševe'

Fudbaleri Viljareala pobedili su minimalnim rezultatom (1:0) ekipu Valensije u utakmici 36. kola španske La Lige.

Photo by Fotopress/Getty Images

Viljareal je do trijumfa u derbiju dana stigao u samom finišu utakmice, kada je mrežu gostiju pogodio Mario Gaspar.

Gaspar je u 87. minutu iskoristio odličan centaršut Manua Trigerosa iz "skraćenog kornera" i glavom poslao loptu u suprotnu malu mrežu.

Ovim trijumfom ‘Žuta podmornica’ se učvrstila na šestom mestu sa 57 bodova, dok su ‘Slepi miševi’ dve pozicije više sa 10 bodova više.

Srpski reprezentativac Antonio Rukavina na terenu je proveo prvih 45 minuta.

Fudbaleri Atletika iz Bilbaa pobedili su danas na svom terenu Betis sa 2:0.

Atletik je poveo u 76. minutu golom Ikera Muniaina, a pobedu je obezbedio Aric Aduric u drugom minutu nadoknade vremena.

Atletik je prekinuo niz loših rezultata i posle 10. pobede u prvenstvu zauzima 13. mesto na tabeli sa 43 boda. Betis je peti na tabeli sa 59 bodova.

Ranije tokom dana Eibar je pobedio Đironu sa 4:1, dok su Selta i Deportivo remizirali rezultatom 1:1.