Utorak, 17.04.2018.

23:02

Het-trik Milera, Bajern kao kaznena ekspedicija za "Farmaceute"

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su Bajer iz Leverkuzena sa 6:2 u polufinalu nemačkog Kupa.

Het-trik Milera, Bajern kao kaznena ekspedicija za
Getty images

Novi-stari šampion Nemačke je poveo već u trećem minutu golom Levandovskog petom, a isti igrač je duplirao prednost već u devetom minutu.

Riberi je s leve gol aut linije centrirao, Levandovskog niko nije čuvao i Poljak je lagano poslao loptu u mrežu za 2:0.

Bender uspeva da smanji posle prekida u 16. minutu pogotkom Bendera i tim rezultatom se otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu Tomas Miler je povisio na 3:1 u 52. minutu posle dodavanja Alkantare, a onda je i sam Alkantara u 60. minutu dao gol za 4:1.

Roben je potom u 64. minutu asistirao Mileru za 5:1. Bejli je fantastičnim udarcem iz slobodnjaka u 72. minutu ublažio poraz, ali je onda Miler kompletirao het-trik u 78. i postavio konačan rezultat.

Bajern u finalu čeka boljeg iz duela Ajntrahta i Šalkea.