Utorak, 17.04.2018.

22:38

Dva gola za dva minuta – remi Brajtona i Totenhema

Fudbaleri Brajtona i Totenhema odigrali su nerešeno 1:1 u prvoj utakmici 35. kola engleske Premijer lige.

Photo by Mike Hewitt/Getty Images

Takmičenje na Ostrvu je već rešeno, maltene su poznati i svi učesnici Lige šampiona, pa remi neće mnogo koštati ‘Pevce’.

Ekipa Maurisija Poćetina ostala je na četvrtom mestu sa 68 bodova, osam više i meč više od petoplasiranog Čelsija, dok je Brajton ostao 13. sa 36 bodova.

U prvom poluvremenu nije bilo mnogo detalja za zapamtiti, osim prilike Son Hjon-Mina u četvrtom minutu nadoknade, ali je zato sve nadoknađeno na startu nastavka.

Gosti iz Londona stigli su do vođstva u 48. minutu, kada je Hari Kejn prihvatio loptu posle solo akcije Južnokorejca i poslao je u mrežu.

Međutim, već u sledećem napadu Serž Orije je u kaznenom prostoru oborio protivnika i sudija Kevin Frend je pokazao na belu tačku – Paskal Gros je sigurno izveo najstrožu kaznu i za manje od 120 sekundi smo ponovo imali egal.