Subota, 14.04.2018.

22:19

Bajern silan protiv Borusije, Bavarci ne popuštaju gas

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su na svom terenu Borusiju Menhengladbah sa 5:1 u utakmici 30. kola nemačke Bundeslige.

Izvor: B92, Beta

Autor:B92, Beta

Getty images

Borusija je povela u devetom minutu golom Josipa Drmića, ali je Bajern do kraja prvog poluvremena preokrenuo rezultat pogocima Sandra Vangera, u 37. i 41. minutu.

Asistent kod oba gola bio je Tomas Miler. Pobedu šampiona Nemačke u drugom poluvremenu potvrdili su Tijago Alkantara u 51, David Alaba u 68. i Robert Levandovski u 82. minutu.

Bajern na prvom mestu ima 75 bodova, dok je Borusija iz Menhengladbaha osma sa 40 osvojenih bodova. Fudbaleri bavarskog kluba u narednom kolu gostuju Hanoveru, a Borusija dočekuje Volfsburg.