Utorak, 03.04.2018.

22:46

Sjajni Mitrović – gol i asistencija za pobedu Fulama!

Fudbaleri Fulama savladali su Lids sa 2:0 u 40. kolu Čempionšipa, a ponovo se u listu strelaca upisao srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović.

Photo by Catherine Ivill/Getty Images

Ekipa Slaviše Jokanovića povela je golom Kevina Mekdonalda u 33. minutu, koji je uz dosta sreće zatresao mrežu protivnika pošto je prvo Mitrović šutirao glavom, da bi potom lopta pogodila njegovog saigrača i završila u mreži.

Da igra neverovatnu sezonu, pored asistencije, potvrdio je novim golom u dresu Fulama. Igrao se 63. minut kada je sjajnu akciju na fantastičan način završio srpski napadač.

To je bio njegov deseti gol na poslednjih deset mečeva u dresu Fulama i reprezentacije Srbije.

Ekipa Slaviše Jokanovića sve je bliže plej-ofu za plasman u Premijer ligu, a šest kola pe kraja treći su na tabeli sa pet bodova manje i meč više u odnosu na drugoplasirani Kardif.