Sreda, 21.03.2018.

23:30

Rumuni "pregazili" Srbiju u kvalifikacijama za EP

Fudbaleri Srbije do 19 godina ubedljivo su poraženi od Rumunije u Bukureštu sa 4:0, u prvom kolu završnog kvalifikacionog turnira za Evropsko prvenstvo.

Izvor: MLJ

Autor: MLJ

Rumuni

Rumunija je već posle 23 minuta vodila sa 2:0 golovima Matana i Morucana. Srbija je do kraja poluvremena napadala, ali nekoliko izglednih prilika nije pretvoreno u gol.

Po starom fudbalskom pravilu, to je kažnjeno u 55. minutu kada je Baluta povisio na 3:0.

Konačan rezultat postavio je posle mini-slaloma kroz odbranu Srbije Matan u 61. minutu. Srbija je sada jedina u grupi bez bodova jer su u drugoj utakmici grupe Ukrajina i Švedska igrali nerešeno 1:1.

Srbija za tri dana igra protiv Ukrajine, a onda 27. marta protiv Švedske.