Subota, 17.03.2018.

16:35

Jokanović ispisao istoriju Fulama, bez gola Mitrovića

Fudbaleri Fulama nisu uspeli da pobede Kvins Park Rendžerse (2:2) u subotu, ali su ispisali klupsku istoriju.

Tim Slaviše Jokanovića je postavio rekord kluba sa 16 utakmica u nizu bez poraza u sezoni.

Malo je nedostajalo da domaćin ovaj rekord proslavi pobedom, ali je prokockao čak dva gola prednosti.

Fulam je poveo preko Toma Karnija udarcem sa 20 metara u 32. minutu, da bi u 45. vođstvo duplirao Lukas Pjason.

Pre kraja poluvremena Masimo Longo smanjuje na 2:1 sjajnim volejom, da bi desetak minuta pre kraja utakmice Pavel Vzolek doneo bod "policajcima".

Ove subote okončana je sjajna serija srpskog napadača Aleksandra Mitrovića, centarfor Fulama nije postigao gol nakon što je tresao mrežu na pet uzastopnih mečeva.

Fulam je i dalje u dobroj poziciji u borbi za Premijer ligu, ali je ispustio šansu da zapreti drugoplasiranom Kardifu koji na poziciji što vodi direktno u elitu ima sedam bodova više, uz meč manje.

Londonski tim je na deobi trećeg mesta sa Aston Vilom, na devet bodova od najbližeg konkurenta van pozicije koja donosi baraž za PL.