Nedelja, 11.03.2018.

19:30

PL: Totenhem silovit protiv "trešnjica"

Ekipa Totenhema pobedila je na gostujućem terenu Bornmut sa 4:1, u utakmici 30. kola Premijer lige i vratila se na treće mesto na tabeli.

PL: Totenhem silovit protiv
Photo by Clive Rose/Getty Images

Bornmut je poveo u sedmom minutu golom Džuniora Stanislasa, a izjednačio je Dele Ali u 35. minutu.

Gosti su posle toga uvećali prednost golovima Son Hjen Mina u 62. i 87. minutu, a konačan rezultat postavio je Serž Orije u prvom minutu nadoknade vremena.

Najbolji strelac Totenhema i Premijer lige Hari Kejn povredio je skočni zglob posle sudara sa golmanom Bornmuta Asmirom Begovićem i sredinom prvog poluvremena je izašao iz igre.

Posle četvrte uzastopne pobede Totenhem je treći na tabeli sa 61 bodom i ima bod više od četvrtoplasiranog Liverpula i četiri manje od Mančester junajteda na drugom mestu.

Bornmut je u poslednje četiri utakmice bez pobede, zauzima 12. mesto na tabeli sa 33 boda.